Şirketimiz 2019 yılından beri yerli ve yabancı müşterilere hizmet vermeye başlamış olup, yaklaşık 10.000 bin müşterimize vize işlemlerinde en hızlı ve kolay şekilde vize işlemlerine danışmanlık hizmeti vermişizdir.
Vize başvuru süreci genelde müşteriler gözünde zorlu ve sıkıntılı süreç olarak bilinmektedir. Biz bir vize danışmanlık kurumu olarak, müşterilerimize vize başvuru sürecinde en doğru şekilde tüm bu vise zorlu süreçlerini kolay ve hızlı şekilde tüm gerekli evraklarını hazırlamasına ve müşteriyi yormadan kapısından gidip pasaport ve vize işlemi için gereken tüm dokümanlarını almaktayız, tüm vize süreçlerini baştan sonuna kadar takip etmekteyiz. Müşterimizin genellikle çoğunluklu kısmı yoğun şekilde çalıştıkları için yurtdışı gezi planlaması yaparken istemsizce vize süreçlerinin uzun sürebileceğini unutabiliyorlar. Bu nedenle vize danışmanlık şirketi olarak tüm müşterilerimizin bu iş hayatında ve özel hayatında zorluklarını kolaylaştırmak amaçlı biz bir jet hızında vize işlemlerini gerçekleştirmek amaçlı yanlarında oluyoruz. Tüm müşterilerimizin zaman kaybını ve planlarının ve hayallerinin zamanında gerçekleşmesindeki olumsuzlukları analitik, hızlı, yetenekli kadrolaramız ile bu sorunların önüne geçmekteyiz.
Tüm dünya çapında ülkelerinin vizelerini almak için hizmet vermekteyiz.

Vize Türleri: Turistik Vize, Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi, Ticari Vize, Kültürel Vize, Aile Birleşimi Vizesi, Erasmus Plus Değişim Vizesi, İşçi Vizesi….
Yoğunluklu vize başvurusu yapılan ülkeler:
Schengen ülkeleri: Almanya, İtalya, Fransa, Yunanistan, Hollanda, İsveç, İsviçre, Macaristan, Portekiz, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Finlandiya, Danimarka, Belçika, Slovakya, İspanya, Polonya, Hırvatistan, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Kanada, Rusya, Bulgaristan, Türkmenistan, Bangladeş, Ermenistan, Gürcistan, Kore, Tayland.

Whatsapp
Whatsapp
Merhaba